Послуги - lex-group картинка 1

Послуги

  • Послуги
  • Послуги - lex-group картинка 3

Постдрукарський процес - це комплекс маніпуляцій з надрукованою продукцією для поліпшення її зовнішнього вигляду.Постдрукарська обробка - дуже важливий заключний етап виготовлення поліграфії. З її допомогою виробу надається:форма, міцність, декоративні елементи та інше.

До основних постдрукарських процесів належить:

Порізка - це одна з найдбайливіших робіт, яка вимагає уваги, акуратності, сконцентрованості та великого досвіду. В іншому випадку, Ваш ідеально надрукований тираж може бути забракований при різанні і вся робота піде нанівець.

Біговка – це нанесення прямолінійної борозенки бігувальним апаратом для формування ліній згину поліграфічної продукції. Ця операція необхідна для виготовлення листівок, буклетів, ліфлетів, журналів та багато іншого. Якщо лист паперу скласти без застосування цієї технології – лінія вигину буде неакуратною та пошкодиться.

Фальцювання - це згинання листів по лінії, які попередньо нанесені бігувальним апаратом.

Припресування | Ламінація - це технологія нанесення тонкої матової або глянцевої плівки з одного або двох боків. Плівка робить продукцію презентабельною та надає міцності. Цей вид друкованих робіт використовується для оформлення журналів, каталогів, буклетів, сертифікатів та іншої поліграфічної продукції.

Тиснення - це спосіб післядрукарської обробки поліграфічної продукції. Тиснення проводиться на ручних, напівавтоматичних та автоматичних пресах за допомогою кліше.

УФ-лак - за допомогою даної технології на поліграфічній продукції роблять часткове або повне покриття поверхні, надаючи виробу блиску та оригінальності. Якщо потрібно нанести УФ-лак на окремі ділянки продукції (виділити ім'я, контактну інформацію, логотип і т.д.), це називається вибіркове нанесення.

Цифрова планшетна висічка - це технологія, яка надає виробу складної форми без застосування штанцформи | штампа (виготовлення яких досить таки дороге). Цифрове висікання часто застосовується при малих та середніх тиражах. Основний перелік продукції, яку виготовляємо за допомогою нашого обладнання: папки, наліпки, стікери, етикетки, воблери фігурної форми, листівки, запрошення та ін. Виготовляє зразки упаковки (коробок) в одиничному екземплярі.

Перфорація – процес нанесення ряду однакових отворів невеликої форми з однаковою відстанню за допомогою перфораційних ножів. Перфорація служить лінією відриву чи прошивки в поліграфічних виробах. Перфорація необхідна при виготовленні відривних календарів, а також для відривних листів у поліграфічній продукції: зошити, блокноти, купони, квитки та інші види поліграфічної продукції.

Термобіндер або (КБС) - це клейове безшовне скріплення, яке використовується для виробництва (виготовлення) багатосторінкової поліграфічної продукції. Зшивання на термобіндері застосовується при виготовленні: книг, журналів, каталогів, блокнотів, брошур. Наша машина має пристрій регулювання глибини просічок та фрезу корінця фальцованих блоків. Також, при склеюванні блоку, регулюється товщина нанесення клейового шару, що гарантує - акуратність та презентабельний вигляд готової продукції. Можливості нашого термоклейового біндера: максимальна продуктивність на годину – 400 штук. Максимальна товщина палітурки - 60 мм. Максимальний формат 310 мм.

Брошурування на пружину – скріплення листів на металеву пружину для зручності використання документів. Палітурка пружиною використовується при зшиванні презентацій, креслень, рефератів, дипломних робіт, альбомів, звітів, блокнотів, настінних та квартальних календарів. Ця послуга дозволяє розгорнути листи на 360 градусів, що є неможливим при палітурці на термобіндері, скобі, металевих болтах, кільцях.

Брошурування на скобурізновид зшивки поліграфічного виробу. Дуже часто цей вид брошурування ми зустрічаємо в зошитах, каталогах, рекламних брошурах, методичках та інше. Наша друкарня використовує сталеві скоби; розмір і кількість яких визначаються кількістю і щільністю листів, що скріплюються. Даний вид палітурки підходить до багатьох видів поліграфічної продукції, відповідає високим вимогам, є надійним та зручним.

Плотерна порізка - це процес вирізання на матеріалі. Широко застосовується дана технологія у створенні зовнішньої та інтер'єрної реклами. Виготовлення табличок, знаків, вивісок, а також оформлення автомобілів, вітрин, стендів стало нескладним та доступним завдяки цьому методу виробництва. Використовується для отримання фігурних виробів (воблерів, наклейок, листівок тощо), декоративних виробів нестандартної форми, індивідуального пакування пробних коробок в одиничному екземплярі.

Галерея