• Сувенірна продукція DUKATI - lex-group картинка 3
  • Сувенірна продукція DUKATI - lex-group картинка 4
  • Сувенірна продукція DUKATI - lex-group картинка 5

Сувенірна продукція DUKATI

Літо… Розпал спекотного сезону. Можливо комусь здається, що сувенірна продукція, це останнє, про що варто турбуватися. Але є одна велика перевага в тому, щоб зробити замовлення заздалегідь. Більше часу на підбір цікавих варіантів, більше можливостей для якісного неквапливого виконання всіх ідей.
Так от ми до чого, нещодавно нами закінчено виготовлення рекламно-сувенірної продукції для компанії «Гранд Автомотів».
Пробіжимось швидесенько по всьому замовленню…
Зручний та натуральний одяг – запорука нашого комфорту впродовж цілого дня. Тому нами було обрано, запропоновано й забрендовано мега круті та якісні чоловічі поло червоного за графітового кольору, а також сіро-чорні кепки з вишивкою «Дукаті» досить цікаво виглядають у комплекті. Стильні червоні рюкзаки доповнюють образ яскравим молодіжним дизайном. Кому ж потрібно взяти лише ключі, телефон та документи і скоріш на улюбленого мотоцикла з друзями - до уваги маленькі чорні поясні сумки.
Для сучасної людини надважливо завжди гарно виглядати, тому зайняття спортом – це не тільки модно, а й необхідно. Саме для такого стилю життя підібрана в якості сувеніру металева пляшечка для води – зручно і ну дуже необхідно. А тим, хто полюбляє тепленькі напої, ми виготовили термоси з логотипом, смачна кава або улюблений зелений чай завжди з собою. Ну і звичайно, як без керамічного горнятка? Червоні та білі, на будь-який смак.
Запальничками з логотипом, звісно, нікого не здивувати, а от PVC-брелоки - дуже круті. Невеличкі, м’якенькі, об’ємні брелочки яскраво-червоного кольору аж ніяк не залишаться без уваги.
Ну а перлиною замовлення вважаємо наших іграшкових ведмедиків, вбраних в яскраво-червоні корпоративні кольори з логотипом Дукаті, щоб навіть найменші клієнти були задоволені, бо наше життя для того, щоб дарувати радість і любов, вірно?